BRITA Maxtra+ filtre, 2 ks

Brita MicroFlow technologieNový vylepšený vodný filter Brita Maxtra+ predstavuje najpokročilejšiu technológiu na filtrovanie vody od nemeckého výrobcu s viac než 50- ročnými skúsenosťami.

Nová technológia MicroFlow zaistí o 25% lepšiu chuť vody. Vďaka filtrovaniu vody pomocou filtračných patrón Brita Maxtra+ získate čistejšiu, priezračnejšiu vodu s neodolateľnou chuťou. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti vašej kávy a čaju, je rovnako ideálna pre zdravé varenie. Vaše spotrebiče chráni pred usadzovaním vodného kameňa a tým predlžuje ich životnosť (rýchlovarné kanvice, kávovary).

Brita Maxtra+ nahradzuje predchádzajúcu generáciu filtrov Maxtra a pasuje do všetkých filtračných kanvíc Brita.

Inovované zloženie, vylepšený tvar filtra

Nielen že filter BRITA Maxtra+ dostal nový, moderný tvar, vďaka ktorému je inštalácia a výmena filtračnej patróny jednoduchšia a pohodlnejšia. Prišlo predovšetkým k vylepšeniu zloženia a filtračných vlastností.

Nová technológia filtrovania MicroFlow je založená na použití perličiek Micro Carbon Pearls, ktoré sú menšie a guľatejšie v porovnaní s predchádzajúcimi používanými perličkami Carbon Pearls. To zabezpečuje vonkajšiu styčnú plochu pre kontakt s vodou, vďaka čomu je výrazne zvýšená efektivita filtrácie vody.

Jemnejšie sitko v hornej časti filtra pre zachytenie organických nečistôt a jemnejšia mriežka na spodnej strane filtra zabraňujú prieniku jemných častíc, ktoré sa pri predchádzajúcej generácii filtrov mohli uvoľňovať do prefiltrovanej vody.

O 25% lepšia chuť vody

Nová filtračná patróna BRITA Maxtra+ obsahuje o 5 ml viac filtračnej zmesi a vďaka zmenšeniu veľkosti jednotlivých mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls) obsahuje každý ml filtračnej zmesi viac aktívnych částíc, čím prišlo k výraznému zväčšeniu plochy s mikropórmi, v ktorých sú zachytávané nežiaduce látky negatívne ovplyvňujúce chuť. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je inovovaný filter Maxtra+ o 25% účinnejší pri odstraňovaní chlóru, zatiaľ čo zachováva rovnako vysokú úroveň redukcie vodného kameňa a ťažkých kovov (olovo, meď).

Pasuje do všetkých kanvíc BRITA

Nový filter BRITA Maxtra+ je kompatibilný so všetkými staršími kanvicami Brita, ktoré využívali pre filtrovanie vody predchádzajúcu generáciu filtrov BRITA Maxtra. Nemusíte tak kupovať novú filtračnú kanvici, aby ste mohli filtrovať vodu efektívnejšie.

Čisto prírodná technológia

Filtračná technológia filtrov Brita Maxtra+ je založená na čisto prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. Filtračná zmes obsahuje aj inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií.

Ako funguje filtrovanie vody s filtrami Brita Maxtra+ ?

Nefiltrovaná voda vteká cez vstupný otvor do vnútra filtra. Jemné sitko zachytí hrubé častice - organické nečistoty a hrdzu. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živica ktorá je iontomeničom redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň) a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru a pesticídov, ktoré sa zachytia na pórovitom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prípadnému uvoľneniu drobných čiastočiek filtračnej zmesi do už prefiltrovanej vody.

Čistá voda na 2 mesiace

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 100 litrov vody alebo na 4 týždne používánia - podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr.

Približne behom 1 minúty sa prefiltruje 1 liter vody.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

BRITA Maxtra+ filtre, 2 ks

  • Výrobca: Brita
  • Kód produktu: Maxtra+Filter-2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,00€

  • Bez DPH: 10,00€